-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))
Тендер Prozorro UA-2020-06-15-001943-b
Свинина охолоджена (без кістки)-5300 кг Яловичина охолоджена (без кістки) - 400 кг Кури охолоджені (тушки) -2000 кг Кури заморожені (тушки) – 11100 кг
Завершена
1 684 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
2b03d2215b894ee487cc33e3358bf3ba
Внутрішній номер закупівлі:
5270029
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-15-001943-b
Замовник:
Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142129
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул. Чернишевського, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 osvbug20@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
були проведені 2 процедури відкритих торгів ( № закупівлі
UA-2020-05-08-001623-a та UA-2020-05-25-005054-b), які не відбулись на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Було прийнято рішення про відміну торгів, на підставі того що було подано для участі у торгах менше двох пропозицій конкурсних торгів (ч.2 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі»). Потреба у закупівлі М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки)) залишилася.
Відповідно до пункту 1, частини 2, статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були зазначені у тендерній документації), можна застосувати переговорну процедуру закупівлі.
Так як ФОП Звєрєва Ірина Миколаївна, була єдиним учасником, та бажає надалі з нами надалі співпрацювати , було вирішено надіслати запрошення на переговори закупівлі М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки)) код CPV за ДК 021:2015 - 15110000-2– М’ясо.
Очікувана вартість:
1 684 100.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за фактично поставлений товар здійснюється Покупцем за накладною, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом 10 робочих днів з дня отримання окремої партії товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))
Кількість
18800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Звєрєва І.М.
Оскарження: 15.06.2020 13:11 - 26.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3138817788
-
Контактна особа:
Звєрєва І.М. +380994646011 Pazitiff4ik85@gmail.com
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул.Горького,63
Оскарження: 15.06.2020 13:11 - 26.06.2020 00:00
Ціна пропозиції
1 684 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.06.2020 13:11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f5fb205c3fd046afa14c8ab37f0da587
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-15-001943-b-b1
Постачальник:
ФОП Звєрєва І.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3138817788
-
Контактна особа:
Звєрєва І.М. +380994646011 Pazitiff4ik85@gmail.com
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул.Горького,63
Номер договору:
357
Сума договору:
1 684 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.06.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
26.06.2020 13:00
Статус:
Виконаний