• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

для навчально-адміністративного приміщення

Завершена

590 171.52 UAH з ПДВ
Номер: ce686607dfa748a4869b1ea59ee71259
Внутрішній номер закупівлі: 526104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-19-001262-a   
Замовник: Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського
Контактна особа: Мазур Сергій Сергійович +380434121270 bar_bpu01@ukr.net http://bar-bgpk.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у листі "Щодо закупівлі природного газу та послуг з розподілу природного газу" № 3302-05/40083-06 від 01.12.2015 за результатами узгоджувальної наради 29.10.2015 з Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Державною казначейською службою України та Державною фінансовою інспекцією України, повідомило, що закупівля природного газу у ліцензованих постачальників природного газу може здійснюється замовниками як шляхом проведення конкурсних торгів, так і шляхом проведення переговорної процедури закупівлі. З 01.10.2015 правові засади функціонування ринку природного газу України визначаються Законом України “Про ринок природного газу” (далі - Закон України). Згідно з положеннями частини першої статті 1 Закону України постачальник природного газу - суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із постачання природного газу. При цьому суб’єкти ринку природного газу провадять свою діяльність на підставі договорів (контрактів), що укладаються відповідно до вимог Цивільного та Господарського кодексів та повинні містити істотні умови, передбачені частиною п’ятою статті 12 Закону України. Крім цього, частиною другою статті 12 Закону України встановлено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом. Варто зазначити, що в рамках договору постачання природного газу споживач здійснює закупівлю природного газу, як товару. Враховуючи вищезазначене, з 01.10.2015 року всі споживачі природного газу, у тому числі бюджетні установи та організації, мають право вільно обирати постачальника природного газу, якщо такий постачальник отримав в установленому порядку ліцензію на право провадження даного виду господарської діяльності. 26.12.2016р. Барським гуманітарно-педагогічний коледжем імені Михайла Грушевського було відмінено процедуру закупівлі – відкриті торги «ДКПП 016:2010 – 06.20.1. Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (ДК 021:2015 – 09123000-7. Природний газ (природний газ))» [оголошення в ЦБД: UA-2016-12-09-000511-c ●612bf906e062481bb5bb7b0daff3901c], відповідно до ч. 1 ст. 31 Закону України “Про публічні закупівлі”, так як для участі у торгах не надійшло жодної тендерної пропозиції. 16.01.2017р. Барським гуманітарно-педагогічний коледжем імені Михайла Грушевського було відмінено процедуру закупівлі – відкриті торги «ДКПП 016:2010 – 06.20.1. Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (ДК 021:2015 – 09123000-7. Природний газ (природний газ))» [оголошення в ЦБД: UA-2016-12-30-000142-c ● ab81d7bcdbf04118964c75c2e84d1670], відповідно до ч. 1 ст. 31 Закону України “Про публічні закупівлі”, так як для участі у торгах не надійшло жодної тендерної пропозиції. Отже, Замовником було двічі відмінено конкурентні процедури закупівель: Згідно з ч. 2 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг можуть установлюватися або змінюватися виключно цим Законом, крім випадків, передбачених цим Законом. Відповідно до ч. 7 ст. 2 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Враховуючи вищевикладене, вважаємо за доцільне здійснити закупівлю шляхом застосування переговорної процедури закупівлі з Товариством з обмеженою відповідальністю «Вінницягаз збут» і, у даному випадку, відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладення договору з обраним учасником вимагає проведення з ним переговорів.
Очікувана вартість: 590 171.52 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ для навчально-адміністративного приміщення
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 66563 метри кубічні
Період постачання 01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, майдан Михайла Грушевського, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Вінницягаз збут"

Оскарження: 19.01.2017 18:36 - 30.01.2017 00:00
Ціна пропозиції 590 171.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.01.2017 18:44
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 8a3c0d198e5046b8b6899d099de4af90
Ідентифікатор договору: UA-2017-01-19-001262-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Вінницягаз збут"
Номер договору: 1141017UQRCB017
Сума договору: 590 171.52 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 30.01.2017 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
газтендер.pdf
p7s
sign.p7s