• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

10.61.3 - Крупи, крупка, гранули та інші продукти з зерна зернових культур (15613000-8) (Крупи) (2 лоти)

Завершена

211 844.42 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 412.25 UAH
Номер: 799891f2c99c43e699fc64af3d302708
Внутрішній номер закупівлі: 524733
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-16-001719-b   
Замовник: Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
Контактна особа: Романюк Тетяна Володимирівна +380323041357 rmk01@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15613000-8 Продукція із зерна зернових культурАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 211 844.42 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.12.2016 15:39 - 24.12.2016 15:44
Період прийому пропозицій: 16.12.2016 15:39 - 03.01.2017 15:44
Аукціон: 04.01.2017 12:50 - 04.01.2017 13:36
Період кваліфікації: 04.01.2017 13:36 - 12.01.2017 16:39
Період завантаження договору: 04.01.2017 13:36 - 24.01.2017 13:36

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴129 395.80 ЛОТ №1 – для ДНЗ№1 м.Пустомити,ДНЗ№2 м.Пустомити, ДНЗ №3 м.Пустомити,ДНЗ с.Містки, для ДНЗ №1 смт.Щирець, ДНЗ №2 смт.Щирець, ДНЗ с.Семенівка, для ДНЗ с.Зимна Вода, ДНЗ «Казковий світ» с.Зимна Вода, для ДНЗ с.Лапаївка, ДНЗ с.Оброшино, для ДНЗ с.Солонка (5 найменувань круп: Гречана крупа -2145кг, Манна крупа – 1175кг; Пшоняна крупа -716кг; Пшенична крупа – 956кг, Вівсяні пластівці -860кг)
  • Лот №2 ₴82 448.62 ЛОТ№2 - ДНЗ с.Давидів, ДНЗ с.Старе Село, для ДНЗ с.Шоломинь, ДНЗ с.Звенигород, ДНЗ с.Відники, для ДНЗ с.Муроване, для ДНЗ с.Підбірці, ДНЗ с.Ямпіль, ДНЗ с.Чишки, для ДНЗ с.Верхня Білка, ДНЗ с.Чижиків, ДНЗ с. Підгірне, Ямпіль НВК (5 найменувань круп: Гречана крупа -1645кг, Манна крупа – 578кг; Пшоняна крупа -240кг; Пшенична крупа – 440кг, Вівсяні пластівці -355кг)