-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Паливо рідинне та газ; оливи мастильні за кодом ДК 016-2010 19.20.2, Бензин за кодом CPV ДК 021-2015 09132000-3 (продукти нафтоперероблення (рідкі) на потреби підприємства)
Тендер Prozorro UA-2016-12-02-000407-c
Паливо рідинне та газ; оливи мастильні за кодом ДК 016-2010 19.20.2, Бензин за кодом CPV ДК 021-2015 09132000-3 (продукти нафтоперероблення (рідкі) на потреби підприємства)
Завершена
749 415.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 747.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 747.07 UAH
Номер:
c9f02622552646c3a6c1eeda255a0c4b
Внутрішній номер закупівлі:
523470
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-02-000407-c
Замовник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вербова Вікторія Анатоліївна 380444637287 tendersgf@ukr.net http://sgf.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
749 415.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.12.2016 12:31 - 09.12.2016 09:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2016 12:31 - 19.12.2016 09:00
Аукціон:
20.12.2016 12:22 - 20.12.2016 12:49
Період кваліфікації:
20.12.2016 12:49 - 18.01.2017 09:26
Період завантаження договору:
18.01.2017 09:18 - 07.02.2017 09:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴749 415.00 Паливо рідинне та газ; оливи мастильні за кодом ДК 016-2010 19.20.2, Бензин за кодом CPV ДК 021-2015 09132000-3 (продукти нафтоперероблення (рідкі) на потреби підприємства)