-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-01-17-000978-a
Місце поставки: 73003, Україна, Херсонська обл., м.Херсон, проспект Ушакова, 37.
Завершена
672 586.40
UAH з ПДВ
Номер:
9d21fd5a40b44957aea0c9372013ba70
Внутрішній номер закупівлі:
522452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-17-000978-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059958
-
Адреса:
Украина, Херсонская область, 73000, місто Херсон, проспект Ушакова,37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Борисівна Сурма 0552491242, 380552223404, 380552491242 v_tender3@city.kherson.ua http://www.city.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі : Виконавчим комітетом Херсонської міської ради було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників (Закупівля № UA-2016-12-27-001878-b та № UA-2016-12-08-000314-b) з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
672 586.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
68000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ»
Оскарження: 17.01.2017 16:00 - 28.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Пестрецова С.В. 0552417085 dogovor@khersonregiongas.com.ua
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Петренка, будинок 18
Оскарження: 17.01.2017 16:00 - 28.01.2017 00:00
Ціна пропозиції
672 586.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2017 16:04
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
fce91911d9b2406aa5311a6a51b0707c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-17-000978-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Пестрецова С.В. 0552417085 dogovor@khersonregiongas.com.ua
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Петренка, будинок 18
Номер договору:
ДОГОВІР № 1-2972Б-РГ
Сума договору:
672 586.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.01.2017 11:59 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
30.01.2017 11:59
Статус:
Підписаний