-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Тендер Prozorro UA-2017-01-13-000295-b
повторне оголошення закупівлі
Торги не відбулися
1 089 642.74
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 896.42 UAH
мін. крок: 1% або 10 896.42 UAH
Номер:
99538200bf494b81a0595fa4c4975bbf
Внутрішній номер закупівлі:
522180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-13-000295-b
Замовник:
Державний навчальний заклад "Вище професійне училище № 2 м. Херсона"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестерчук Інна Володимирівна +380552410271 002vpu@i.ua http://www.vpu-2.web.optima.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 089 642.74 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 896.42 UAH
Період уточнення:
13.01.2017 11:15 - 20.01.2017 11:20
Період прийому пропозицій:
13.01.2017 11:15 - 30.01.2017 11:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
125812 метри кубічні
Період постачання
01.02.2017 - 31.12.2017