-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2020-06-10-002204-b
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Торги не відбулися
1 087 341.02
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 21 746.82 UAH
мін. крок: 2% або 21 746.82 UAH
Номер:
bdda70b60b5945899e841fb1c06590d9
Внутрішній номер закупівлі:
5219687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-10-002204-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000369
-
Адреса:
42001, Україна, Сумська область, місто Ромни, БУЛЬВАР МОСКОВСЬКИЙ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Демиденко +380544854235 1osl_romny@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 087 341.02 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 746.82 UAH
Період уточнення:
10.06.2020 11:06 - 16.06.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2020 11:06 - 26.06.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (електрична енергія)
Кількість
336217 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ" 0542660979 g.serzhenko@sm.enera.ua http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Початкова пропозиція
951 494.11 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
951 494.11 UAH з ПДВ
Документи
27
Скарги
0