• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

ДК 021:2015, код 09123000-7 – Природний газ (Природний газ)

Торги не відбулися

1 330 718.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 307.18 UAH
Номер: 0ddbd9e884fd4ce88be8ca97eedde535
Внутрішній номер закупівлі: 521710
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-13-000291-c   
Замовник: Комунальна установа"Попаснянська центральна районна лікарня
Контактна особа: Закосаренко Олена Вікторівна +380509086375 clon_pp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 330 718.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 307.18 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 39 921.00 UAH
Період уточнення: 13.01.2017 17:02 - 20.01.2017 10:00
Період прийому пропозицій: 13.01.2017 17:02 - 30.01.2017 10:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 123000 метри кубічні
Період постачання 01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 93300, Україна, Луганська обл., Попасна, За адресою: - Луганська обл., м.Попасна, вул. Соборна, 5 (міні котельня); - Луганська обл., м.Попасна, вул. Миру,149 (САТ стоматологічного відділення); - Луганська обл., м.Попасна, вул. Миру,149 (САТ дитячої поліклініки) На карті