• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Для опалення навчальних закладів Куп’янського району в кількості 110,9 тис.куб.м

Завершена

977 463.73 UAH з ПДВ
Номер: ac3edc1d3769472ca23a212617d64ff4
Внутрішній номер закупівлі: 520417
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-16-001107-b   
Замовник: Відділ освіти Куп’янської районної державної адміністрації
Контактна особа: Наталія Буряківська +380958099156 pr.kupyansk@osvitakh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: В зв`язку з тим, що замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 977 463.73 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ 110,9 тис.куб.м
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 1 лот
Період постачання 01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 63701, Україна, Харківська область, м.Куп’янськ, вул.1 Травня, 19 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженною відповідальністю «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»

Оскарження: 16.01.2017 16:13 - 27.01.2017 00:00
Ціна пропозиції 977 463.73 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.01.2017 16:17
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 35153eae109845c49dc37e1c06df1c7a
Ідентифікатор договору: UA-2017-01-16-001107-b-b1
Постачальник: Товариство з обмеженною відповідальністю «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»
Номер договору: 114102424CDB017/46
Сума договору: 977 463.73 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 27.01.2017 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s