-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
оснащення для кабінету "Захист Вітчизни"
Тендер Prozorro UA-2020-06-09-001175-b
Торги не відбулися
269 105.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 2 421.94 UAH
мін. крок: 0.9% або 2 421.94 UAH
Номер:
d12c3d21307945a784ff6f4df5077b39
Внутрішній номер закупівлі:
5203415
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-09-001175-b
Замовник:
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20274320
-
Адреса:
52070, Україна, Дніпропетровська область, с. Новоолександрівка, вул. Паркова, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Романчук +380988949595 naschool.zakypki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
269 105.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 421.94 UAH
Період уточнення:
09.06.2020 10:31 - 15.06.2020 08:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2020 10:31 - 25.06.2020 08:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
оснащення для кабінету "Захист Вітчизни"
Кількість
44 штуки
Період постачання
23.06.2020 - 15.08.2020
Місце постачання
52070, Україна, Дніпропетровська область, Новоолександрівка, вул.Паркова,1а
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРДИДАКТИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42366394
-
Контактна особа:
Порохняч Ігор Анатолійович +380967596643 intelekt.pravo@gmail.com
-
Адреса:
61176, Україна, Харківська область, місто Харків, Немишлянський район ВУЛИЦЯ КРАСНОДАРСЬКА буд. 179-Б кв. 112
Початкова пропозиція
268 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 000.00 UAH з ПДВ
Документи
10
Скарги
0