• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

585 131.00 UAH з ПДВ
Номер: 3569075a8c554d259b347b5baa9ac700
Внутрішній номер закупівлі: 515717
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-12-000965-b   
Замовник: Запорізький обласний центр зайнятості
Контактна особа: Усс Світлана Миколаївна +380612333561 03491412@mail.gov.ua http://www.dcz.gov.ua/zap/control/
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону Укрїни "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатьної кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Не укладання або несвоєчасне укладання договору на закупівлю природного газу призведе до припинення/обмеження опалення будівля установи Запорізького обласного центру зайнятості що в свою чергу, стане причиною виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру, спричинить руйнування системи тепло забезпечення, а також призведе до порушення норм ст. 43 Конституції України - кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.
Очікувана вартість: 585 131.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 61000 метри кубічні
Період постачання 01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 56-а (стара назва 40 років Радянської України) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 12.01.2017 15:33 - 23.01.2017 00:00
Ціна пропозиції 585 131.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2017 15:50
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: fab12fd1c10149b4b089d36d1482bb1e
Ідентифікатор договору: UA-2017-01-12-000965-b-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 114103DNBGAB017/42
Сума договору: 585 131.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.01.2017 09:18 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 27.01.2017 09:18
Статус:
Підписаний
pdf
Договор на постачання природного газу для потреб непобутових...
p7s
sign.p7s