-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Меблі (Лот №1 - стіл офісний тип 1, стіл офісний тип 2, тумба мобільна,шафа для одягу, шафа для документів; Лот №2 - конференц стіл)
Тендер Prozorro UA-2020-06-02-001296-a
Торги не відбулися
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 150.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 150.00 UAH
Номер:
8f6e30c6fae44a4e9612b3b5d1ef3198
Внутрішній номер закупівлі:
5148504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-02-001296-a
Замовник:
Національний фонд досліджень України
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, Метрологічна, 14-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дзуєнко Наталія Миколаївна +380442878221 dzuya85@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2020 14:25 - 07.06.2020 14:30
Період прийому пропозицій:
02.06.2020 14:25 - 17.06.2020 14:30
Тендерна документація
- Лот №1 ₴65 000.00 Лот № 1 - стіл офісний тип 1, стіл офісний тип 2, тумба мобільна,шафа для одягу, шафа для документів
- Лот №2 ₴15 000.00 Лот № 2 - конференц стіл