-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015- 33140000-3 Медичні матеріали (Клапан-маски для проведення СЛР)
Тендер Prozorro UA-2020-06-01-001993-c
Торги не відбулися
22 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 220.00 UAH
мін. крок: 1% або 220.00 UAH
Номер:
dbcbf165f09943e08c0a2e4d1ba0db99
Внутрішній номер закупівлі:
5138853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-01-001993-c
Замовник:
Державна установа "Академія патрульної поліції"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41521767
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, Київ, Народного Ополчення, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Комаха Світлана Ігорівна +380967084146 svitlana_academia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
220.00 UAH
Період уточнення:
01.06.2020 17:26 - 05.06.2020 15:30
Період прийому пропозицій:
09.06.2020 15:30 - 11.06.2020 17:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписБезготівкова форма розрахунку шляхом перерахування коштів у національній валюті України на поточний рахунок Постачальника на підставі підписаної видаткової накладної протягом 10 (десяти) робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Клапан-маски для проведення СЛР. Інформація про технічні,якісні та інші характеристики предмета закупівлі - згідно Додатку №1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 30.06.2020
Місце постачання
03151, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Народного Ополчення, будинок 9
На карті