• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 (СРV) - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Клавіатура, Мережевий фільтр живлення, Мережевий фільтр живлення, Багатофункціональний пристрій, Багатофункціональний пристрій, Комп’ютерна миша, Килим для комп’ютерної миші, Модуль пам'яті для комп’ютера)

Торги не відбулися

112 612.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 563.06 UAH
Номер: 052001de886147b1903bc3b9ed531c39
Внутрішній номер закупівлі: 5120736
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-29-001791-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Енергодарської міської ради Запорізької області
Контактна особа: Міхова Наталія Вікторівна +380664503682 knpemp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 112 612.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 563.06 UAH
Період уточнення: 29.05.2020 11:39 - 03.06.2020 11:44
Період прийому пропозицій: 29.05.2020 11:39 - 13.06.2020 11:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 (СРV) - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Клавіатура, Мережевий фільтр живлення, Мережевий фільтр живлення, Багатофункціональний пристрій, Багатофункціональний пристрій, Комп’ютерна миша, Килим для комп’ютерної миші, Модуль пам'яті для комп’ютера)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 219 одиниця
Період постачання до 31.07.2020
Місце постачання 71503, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, 33 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЮДІТРЕЙД"
Початкова пропозиція 112 607.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
112 607.04 UAH з ПДВ
Документи 64
Скарги 0