-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 “79210000-9 Послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2016 та 2017 роки, складеної у відповідності до МСФЗ”
Тендер Prozorro UA-2017-01-18-001514-b
Послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2016 та 2017 роки, складеної у відповідності до МСФЗ
Торги відмінено
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 30 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 30 000.00 UAH
Номер:
5d928c08f7a34e13b4120b050523639d
Внутрішній номер закупівлі:
508128
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-18-001514-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
-
Додаткова контактна особа:
Nataliia +380443515866 Kravchuk_NY@uksatse.aero
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Київська обл., м. Бориспіль, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наташа +380443515925 shchyra_nv@uksatse.aero http://www.uksatse.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
30 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
150 000.00 UAH
Період уточнення:
18.01.2017 16:56 - 10.02.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2017 16:56 - 20.02.2017 10:00
Аукціон:
з 28.03.2017 11:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 “79210000-9 Послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2016 та 2017 роки, складеної у відповідності до МСФЗ”
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
2 послуга
Період постачання
10.03.2017 - 24.04.2018
Інформація про скасування
Номер:
c2f00256dc0d48ca964cd3626466f728
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
Торги визнані такими, що не відбулися, на підставі ч. 2 ст. 31 Закону, а саме – скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг.
Дата опублікування:
25.01.2017 14:58
Статус:
Виконано