• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код за ДК 021:2015 24930000-2 «Фотохімікати», (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Трипсин-едта, 0,25% розчин, 100 мл. (52739 -Трипсин IVD імуногематологічний реагент) – 7 шт; L-глутамін, розчин 200 мМ, 100 мл. (33354 - Добавка для культурного середовища) – 2 шт; Фетальна бичача сироватка, 500 мл. (33354 - Добавка для культурного середовища) – 2 шт; Середовище ІГЛА МЕМ, 500 мл. (30671 - Культивувальне середовище для тканин) – 7 шт; Антибіотик Антимікотик, 100 мл. (45472 - Культурне середовище допоміжне, селективне) - 1 шт; Пеніцилін Стрептоміцин, 100 мл. (45472 - Культурне середовище допоміжне, селективне) – 8 шт; Середовище Ігла в модифікації Дульбекко, 500 мл. (30671 - Культивувальне середовище для тканин) – 7 шт

Код за ДК 021:2015 24930000-2 «Фотохімікати», (код за НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів»): Трипсин-едта, 0,25% розчин, 100 мл. (52739 -Трипсин IVD імуногематологічний реагент) – 7 шт; L-глутамін, розчин 200 мМ, 100 мл. (33354 - Добавка для культурного середовища) – 2 шт; Фетальна бичача сироватка, 500 мл. (33354 - Добавка для культурного середовища) – 2 шт; Середовище ІГЛА МЕМ, 500 мл. (30671 - Культивувальне середовище для тканин) – 7 шт; Антибіотик Антимікотик, 100 мл. (45472 - Культурне середовище допоміжне, селективне) - 1 шт; Пеніцилін Стрептоміцин, 100 мл. (45472 - Культурне середовище допоміжне, селективне) – 8 шт; Середовище Ігла в модифікації Дульбекко, 500 мл. (30671 - Культивувальне середовище для тканин) – 7 шт

Завершена

22 555.80 UAH з ПДВ
Номер: dc8d4fd5577a4adca94fbb21c7b8abab
Внутрішній номер закупівлі: 5073211
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-25-002406-b   
Замовник: Державна установа "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" в особі Маріупольської міської філії Державної установи "Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Контактна особа: Терещенко Володимир Миколайович 380629533694 lcmariupol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24930000-2 ФотохімікатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Було двічі відмінено процедуру відкритих торгів по предмету: код за ДК 021:2015 - 24930000-2 «Фотохімікати», тому що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, відповідно до оголошень № UA-2020-04-16-003613-a від 16.04.2020 року та № UA-2020-05-05-001629-a від 05.05.2020 року.
Очікувана вартість: 22 555.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трипсин-едта, 0,25% розчин, 100 мл. (52739 -Трипсин IVD імуногематологічний реагент)
Код ДК 021:2015: 24930000-2 Фотохімікати
Кількість 7 штуки
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
L-глутамін, розчин 200 мМ, 100 мл. (33354 - Добавка для культурного середовища)
Код ДК 021:2015: 24930000-2 Фотохімікати
Кількість 2 штуки
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Фетальна бичача сироватка, 500 мл. (33354 - Добавка для культурного середовища)
Код ДК 021:2015: 24930000-2 Фотохімікати
Кількість 2 штуки
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Середовище ІГЛА МЕМ, 500 мл. (30671 - Культивувальне середовище для тканин)
Код ДК 021:2015: 24930000-2 Фотохімікати
Кількість 7 штуки
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Антибіотик Антимікотик, 100 мл. (45472 - Культурне середовище допоміжне, селективне)
Код ДК 021:2015: 24930000-2 Фотохімікати
Кількість 1 штуки
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Пеніцилін Стрептоміцин, 100 мл. (45472 - Культурне середовище допоміжне, селективне)
Код ДК 021:2015: 24930000-2 Фотохімікати
Кількість 8 штуки
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті
Середовище Ігла в модифікації Дульбекко, 500 мл. (30671 - Культивувальне середовище для тканин)
Код ДК 021:2015: 24930000-2 Фотохімікати
Кількість 7 штуки
Період постачання до 21.12.2020
Місце постачання 87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахчіванджи, буд. 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛСІ" ЛТД

Оскарження: 25.05.2020 12:09 - 05.06.2020 00:00
Ціна пропозиції 22 555.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.05.2020 12:09
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 07eca081ff3248068f3355a01e77eb3d
Ідентифікатор договору: UA-2020-05-25-002406-b-b1
Постачальник: ТОВ "АЛСІ" ЛТД
Номер договору: 78
Сума договору: 22 555.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 18 796.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 09.06.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 78.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s