-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2017-01-19-000390-b
Торги відмінено
999 720.48
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 054.65 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 054.65 UAH
Номер:
fde3c837277345268ef8d11d41692bc7
Внутрішній номер закупівлі:
507034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-19-000390-b
Замовник:
Державна установа "Житомирський обласний лабораторний центр міністерства здоров'я України "
×
-
Код ЄДРПОУ:
38499986
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, Велика Бердичівська 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Остапенко Оксана Ростиславівна +380967058020 olc-zhitomir@ukr.net http://zt-oblses.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
999 720.48 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.01.2017 11:13 - 25.01.2017 11:18
Період прийому пропозицій:
19.01.2017 11:13 - 04.02.2017 11:18
Аукціон:
з 06.02.2017 15:11
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
4c1d2976f798454aa6250218168c9423
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів,робіт і послуг
Дата опублікування:
25.01.2017 12:18
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴894 256.00 Природний газ
- Лот №2 ₴105 464.48 Природний газ