• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

лісозаготівля

лісозаготівля

Завершена

163 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 390.00 UAH
Номер: 1434b9adacf5417a93bcb5526f93c1dd
Внутрішній номер закупівлі: 501015
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-26-000268-a   
Замовник: Державне підприємство "Гринявське лісове господарство"
Контактна особа: Петросаняк Петро +380343234722 grynyavalisgosp_prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77211000-2 Послуги, пов’язані з лісозаготівлеюАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 163 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.12.2016 14:00 - 01.01.2017 15:00
Період прийому пропозицій: 26.12.2016 14:00 - 11.01.2017 15:00
Аукціон: 12.01.2017 14:59 - 12.01.2017 15:26
Період кваліфікації: 12.01.2017 15:26 - 13.01.2017 11:55
Період завантаження договору: 12.01.2017 15:26 - 01.02.2017 15:26

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴85 000.00 Лот 1.
  • Лот №2 ₴78 000.00 Лот 2.