-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розміщення таргетингової реклами (код ДК 021:2015-79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2020-05-15-002509-b
Тендерні пропозиції готуються української мовою. Категорія Замовника: пункт 3 частина 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» Місцезнаходження Замовника: 21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. СОБОРНА, буд. 36 Вид закупівлі: передбачений абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна документація додається окремим додатком
Торги не відбулися
127 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 638.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 638.25 UAH
Номер:
893d198b73fe4b87878e46228b1bfcaa
Внутрішній номер закупівлі:
5003250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-15-002509-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЯКАРТСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39547113
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. СОБОРНА, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Мороз +380677925264 morozxvadim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
127 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
638.25 UAH
Період уточнення:
15.05.2020 12:43 - 22.05.2020 12:32
Період прийому пропозицій:
15.05.2020 12:43 - 01.06.2020 12:32
Аукціон:
02.06.2020 14:26 - 02.06.2020 14:53
Період кваліфікації:
02.06.2020 14:53 - 03.06.2020 15:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані послуги здійснюються в національній валюті України - гривні, шляхом перерахування Замовником грошових коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 20 (двадцяти) робочих днів після підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг за відповідним етапом та за умови здійснення відповідного бюджетного фінансування на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розміщення таргетингової реклами (код ДК 021:2015-79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СУХОМЛИН МИКОЛА ІВАНОВИЧ"
Оскарження: 03.06.2020 15:19 - 14.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2909510293
-
Контактна особа:
Микола Сухомлин +380954216652 ask@ybmg.eu
-
Адреса:
04200, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КОНДРАТЮКА, будинок 4 В, квартира 72
Оскарження: 03.06.2020 15:19 - 14.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
97 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
97 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.06.2020 15:19
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "РІА МЕДІА"
Оскарження: 03.06.2020 15:28 - 14.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40914460
-
Контактна особа:
Юрій Старжинський +380674302929 yuriy.starginsky@gmail.com
-
Адреса:
22132, Україна, Вінницька область, Козятинський район, село Пляхова, ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 2
Оскарження: 03.06.2020 15:28 - 14.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
127 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
105 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.06.2020 15:28
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "РОСТМЕДІА.ТВ"
Оскарження: 03.06.2020 15:34 - 14.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37671921
-
Контактна особа:
Леся Пронтенко +380675069194 prontenko@rostmedia.tv
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА БЕРДИЧІВСЬКА, будинок 19
Оскарження: 03.06.2020 15:34 - 14.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
105 888.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
105 888.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.06.2020 15:34
Документи
4
Скарги
0