• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121" (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

Торги не відбулися

649 586.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 495.00 UAH
Номер: 129a3361208a445da30489ac34064c45
Внутрішній номер закупівлі: 4976417
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-12-002456-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
Контактна особа: Боціон Ніна Миколаївна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net http://www.e-tender.biz
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 649 586.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 495.00 UAH
Період уточнення: 12.05.2020 17:29 - 18.05.2020 10:00
Період прийому пропозицій: 12.05.2020 17:29 - 28.05.2020 10:00
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт вхідних сходів та пандусу в будівлі №6 КНП "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва" за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121" (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 10.09.2020
Місце постачання 02091, Україна, м. Київ, м. Київ, Харківське шосе, 121 На карті