• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))

місцезнаходження Замовника: м.Старобільськ, вул.Чернишевського,26 мова ( мови), якою( якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Свинина охолоджена (без кістки)-5300 кг Яловичина охолоджена (без кістки) - 400 кг Кури охолоджені (тушки) -2000 кг Кури заморожені (тушки) – 11100 кг

Торги не відбулися

1 752 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 764.00 UAH
Номер: da81d812ec764628868fe23ee7105acd
Внутрішній номер закупівлі: 4964694
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-08-001623-a   
Замовник: Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
Контактна особа: Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 osvbug20@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 752 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 764.00 UAH
Період уточнення: 08.05.2020 13:43 - 15.05.2020 09:00
Період прийому пропозицій: 08.05.2020 13:43 - 25.05.2020 09:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 18800 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЗВЄРЄВА ІРИНА МИКОЛАЇВНА"
Початкова пропозиція 1 684 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 684 100.00 UAH з ПДВ
Документи 33
Скарги 0