-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-01-05-000378-b
Торги не відбулися
315 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 150.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 150.00 UAH
Номер:
2d946cca162148caa125e32357f6ae44
Внутрішній номер закупівлі:
496331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-05-000378-b
Замовник:
Верхівнянська філія Житомирського агротехнічного коледжу
×
-
Код ЄДРПОУ:
00727943
-
Адреса:
13613, Україна, Житомирська область, Верхівня, Миру, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанець Галина Андріївна +380413895623 stepanecgalina@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
315 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 150.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2017 13:02 - 11.01.2017 13:07
Період прийому пропозицій:
05.01.2017 13:02 - 21.01.2017 13:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
35000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39577504
-
Контактна особа:
Шульга Ірина Олександрівна 380931860650, 380412340417 Alla.Drozd@ztgas.com.ua
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 35
Початкова пропозиція
312 989.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
312 989.60 UAH з ПДВ
Документи
20
Скарги
0