-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Однолотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-11-23-000822-c
Завершена
4 819 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 10 000.00 UAH
Номер:
67791ee00a634b36903a8dc1e7686159
Внутрішній номер закупівлі:
495823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-23-000822-c
Замовник:
Відділ освіти Городищенської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147026
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, Городище, вул. Миру,60/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Посунько Світлана Володимирівна 380473420656 vogdajurist@ukr.net http://gorvo.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 819 160.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2016 14:56 - 16.12.2016 17:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2016 14:56 - 26.12.2016 17:00
Період прекваліфікації:
26.12.2016 17:04 - 02.01.2017 00:00
Аукціон:
03.01.2017 15:40 - 03.01.2017 16:07
Період кваліфікації:
03.01.2017 16:07 - 03.01.2017 18:49
Період завантаження договору:
03.01.2017 16:07 - 23.01.2017 16:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 819 160.00 природний газ