• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Засоби захисту рослин

Завершена

158 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 790.00 UAH
Номер: 6b3d77a2726342e3ae678b0f3de818dd
Внутрішній номер закупівлі: 4908985
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-27-002098-b   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Контактна особа: Віктор Днесь +380662300199 vik31@ua.fm http://imesg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 158 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 790.00 UAH
Період уточнення: 27.04.2020 15:53 - 03.05.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 27.04.2020 15:53 - 13.05.2020 00:00
Аукціон: 13.05.2020 13:19 - 13.05.2020 13:40
Період кваліфікації: 13.05.2020 13:40 - 14.05.2020 16:11
Період завантаження договору: 14.05.2020 16:11 - 03.06.2020 16:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гербіцид Челендж, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 220 літр
Період постачання до 01.09.2020
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, смт Глеваха, вул. Вокзальна, 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Розмай Агро"

Оскарження: 14.05.2020 16:11 - 25.05.2020 00:00
Початкова пропозиція 131 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
131 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.05.2020 16:11
Документи 34
Скарги 0
ФОП "РІЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 149 930.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
149 930.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 26
Скарги 0

Контракти

Номер: 140640eb5d0f4e2789374911bf687ecd
Ідентифікатор договору: UA-2020-04-27-002098-b-b1
Постачальник: ТОВ "Розмай Агро"
Номер договору: 28/05/20
Сума договору: 131 099.76 UAH з ПДВ
Сума договору: 109 249.80 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.05.2020 00:00 - 01.09.2020 00:00
Дата підписання: 28.05.2020 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
дог 280520 від 28.05.20.pdf
p7s
sign.p7s