-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
автоматичний гематологічний аналізатор (НК 024:2019 35476 - Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний ), аналізатор сечі ( НК 024:2019 35774 - Аналізатор сечі, напів- автоматизований)
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-004051-b
Завершена
432 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 160.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 160.00 UAH
Номер:
018799b7198c4bf7b118417849a0c363
Внутрішній номер закупівлі:
4867092
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-17-004051-b
Замовник:
КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38423901
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, вул. Кургузова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Питльована Юлія Олександрівна +380459625820 vrcpmsdbux77@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
432 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 160.00 UAH
Період уточнення:
17.04.2020 12:11 - 24.04.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2020 12:11 - 04.05.2020 00:00
Аукціон:
04.05.2020 15:38 - 04.05.2020 15:59
Період кваліфікації:
04.05.2020 15:59 - 06.05.2020 11:56
Період завантаження договору:
06.05.2020 11:56 - 26.05.2020 11:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
автоматичний гематологічний аналізатор
×
-
НК 024:2019:
35476 Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
аналізатор сечі
×
-
НК 024:2019:
35774 Аналізатор сечі, напів-автоматизований
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шаман В.В.
Оскарження: 06.05.2020 11:56 - 17.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3123516891
-
Контактна особа:
Шаман Володимир Віталійович +380501471129 labtehv@gmail.com
-
Адреса:
08172, Україна, м. Київ, Лісники, вул. Вітряна 19
Оскарження: 06.05.2020 11:56 - 17.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
431 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
431 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.05.2020 11:56
Документи
23
Скарги
0
ФОП "Кулик Юлія Анатоліївна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3387207023
-
Контактна особа:
Юлія Кулик +380963156492 polina0906@ukr.net
-
Адреса:
51473, Україна, Дніпропетровська область, село Межиріч, ВУЛИЦЯ ЯЦУНЕНКО, будинок 48
Початкова пропозиція
432 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
432 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
a1b118c2fa994491abde7a45a2beceea
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-17-004051-b-b1
Постачальник:
ФОП Шаман В.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3123516891
-
Контактна особа:
Шаман Володимир Віталійович +380501471129 labtehv@gmail.com
-
Адреса:
08172, Україна, м. Київ, Лісники, вул. Вітряна 19
Номер договору:
17-20
Сума договору:
431 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.05.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
18.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний