-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))
Тендер Prozorro UA-2020-04-16-003655-a
Свинина охолоджена (без кістки)-5300 кг Яловичина охолоджена (без кістки) - 400 кг Кури охолоджені (тушки) -2000 кг Кури заморожені (тушки) – 11100 кг
Торги не відбулися
1 752 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 764.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 764.00 UAH
Номер:
04a3020f27034a7c97dbbd9e290326d9
Внутрішній номер закупівлі:
4852426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-16-003655-a
Замовник:
Відділ освіти Старобільської районної державної адміністрації Луганської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142129
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, Старобільськ, вул. Чернишевського, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ложечка Світлана Іванівна 380665077994 osvbug20@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 752 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 764.00 UAH
Період уточнення:
16.04.2020 15:41 - 24.04.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2020 15:41 - 04.05.2020 09:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо (свинина охолоджена, яловичина охолоджена, кури охолоджені (тушки), кури заморожені (тушки))
Кількість
18800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЗВЄРЄВА ІРИНА МИКОЛАЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3138817788
-
Контактна особа:
Ирина Зверева +380994646011 inzvierieva@gmail.com
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, місто Старобільськ, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИЧНА, будинок 7
Початкова пропозиція
1 684 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 684 300.00 UAH з ПДВ
Документи
35
Скарги
0