• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Розроблення науково-проектної документації «Межі та режими використання зон охорони комплексів пам’яток культурної спадщини м. Києва»

Торги відмінено

2 797 844.34 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 000.00 UAH
Номер: 112ba4ccee6a4aeb93ab4a128ced915d
Внутрішній номер закупівлі: 4839778
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-15-004589-a   
Замовник: Київський науково-методичний центр по охороні, реставрації та використанню пам'яток історії, культури і заповідних територій
Контактна особа: Федорин Михайло Олександрович , knmctender@gmail.com http://www.knmc.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 797 844.34 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 80 000.00 UAH
Період уточнення: 15.04.2020 21:13 - 20.04.2020 22:00
Період прийому пропозицій: 15.04.2020 21:13 - 30.04.2020 22:00
Аукціон: 04.05.2020 12:46 - 04.05.2020 13:07
Період кваліфікації: з 04.05.2020 13:07
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення науково-проектної документації «Межі та режими використання зон охорони комплексів пам’яток культурної спадщини м. Києва»
Код ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Спаська, 12 На карті

Інформація про скасування

Номер: c9ae191bf97f4bc5a2f8bb9df615648b
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: на підставі пункту 2 частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування: 12.05.2020 19:03
Дата виконання: 12.05.2020 19:03
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ІНСТИТУТ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ" ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ РАДИ З ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ УКРАЇНИ
Початкова пропозиція 2 229 871.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 118 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 56
Скарги 0
Державне підприємство "Всеукраїнський науково-методичний та дослідно-інформаційний центр архітектурної спадщини"
Початкова пропозиція 2 003 478.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 119 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 16
Скарги 0