-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-04-15-002312-c
Завершена
1 208 789.60
UAH з ПДВ
Номер:
7de39e75ee47404f9190cd7a750ce44d
Внутрішній номер закупівлі:
4838442
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-15-002312-c
Замовник:
Мамалигівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417659
-
Адреса:
60364, Україна, Чернівецька область, МАМАЛИГА, вул. Головна, буд.48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Думініка Олена Анатоліївна 0373352231 mamalyha_s_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Тендерним комітетом було два рази розміщене оголошення про проведення процедури відкритих торгів: UA-2020-03-16-000316-c та UA-2020-02-28-001117-c - на закупівлю товару «Електрична енергія» за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09310000-5 — Електрична енергія. В обох випадках торги були відмінені. Відповідно до звітів про відміну процедури закупівлі електричної енергії – в обох випадках торги відмінено по причині - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій, в зв’язку з чим закупівля не відбулась.
Відповідно до п.4 ч.2 ст.34 Закону України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
1 208 789.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 208 789.60 Електрична енергія