-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний, скраплений або в газоподібному стан
Тендер Prozorro UA-2017-01-06-000292-a
Газ природний, скраплений або в газоподібному стан
Торги відмінено
1 112 265.00
UAH з ПДВ
Номер:
29481264c8d6447da9e5390ac82ad214
Внутрішній номер закупівлі:
482657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-06-000292-a
Замовник:
КЗ Херсонської обласної ради "Цюрупинський дитячий будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189713
-
Адреса:
75101, Україна, Херсонська область, місто Цюрупинськ, провулок Ракитний, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гринько Олександра Павлівна +380554222368 cyrddi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
На виконання вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VIII (надалі - Закон) перше оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-11-25-000171-c про проведення відкритих торгів для потреб на 2017 рік на закупівлю товару код за ДК 016:2010 – 06.20.1 - Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (код за ДК 021:2015 – 09123000-7 Природний газ) (Газ природний, скраплений або в газоподібному стані) оприлюднено 25.11.2016р. через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій 12.12.2016р. були відсутні тендерні пропозиції та учасники аукціону. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 1 статті 30 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Для забезпечення діяльності Комунального закладу Херсонської обласної ради «Цюрупинський дитячий будинок-інтернат», необхідність закупівлі товару: товару код за ДК 016:2010 – 06.20.1 - Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (код за ДК 021:2015 – 09123000-7 Природний газ) (Газ природний, скраплений або в газоподібному стані) залишилася і рішенням тендерного комітету 14.12.2016р. було оголошено другу процедуру відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-14-000806-a. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій 02.01.2017р. були повторно відсутні тендерні пропозиції та учасники аукціону. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 1 статті 30 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Потреба у здійсненні закупівлі товару код за ДК 021:2015 – 09123000-7 Природний газ (Газ природний, скраплений або в газоподібному стані) в Комунального закладу Херсонської обласної ради «Цюрупинський дитячий будинок-інтернат» залишилася та є необхідною для забезпечення потреб навчального закладу. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту четвертого частини другої статті 35 Закону (якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) двічі документально підтверджено. Отже, відповідно до вимог статті 4 Закону замовником затверджено зміни до річного плану закупівель на 2017 рік в частині обрання процедури. Тендерним комітетом проведено переговори з учасником щодо поставки товару код за ДК 021:2015 – 09123000-7 Природний газ (Газ природний, скраплений або в газоподібному стані) та Учасник підтвердив свою кваліфікацію відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» й можливість поставки даного товару. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі. - Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII; - Зміни до річного плану закупівель на 2017 рік; - Оголошення ідентифікатор закупівлі: UA-2016-11-25-000171-c. - Оголошення ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-14-000806-a.
Очікувана вартість:
1 112 265.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стан
Кількість
129100 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Інформація про скасування
Номер:
c018f4a92f514831b48c4c6d4be0c14e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (Далі – Закон) - у зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель.
Дата опублікування:
17.01.2017 10:25
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонрегіонгаз»
Оскарження: 06.01.2017 13:26 - 17.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Пестрецова Світлана Володимирівна +38(0552) 32-76-27
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Петренка, 18
Оскарження: 06.01.2017 13:26 - 17.01.2017 00:00
Ціна пропозиції
1 112 265.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.01.2017 13:30
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
3f1eea5534fb459fbfcb4e035f7e0722
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-06-000292-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонрегіонгаз»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Пестрецова Світлана Володимирівна +38(0552) 32-76-27
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Петренка, 18
Сума договору:
1 112 265.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації