-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-12-27-001784-b
Для опалення навчальних закладів Куп’янського району
Торги відмінено
978 094.00
UAH з ПДВ
Номер:
57e54d5f890e44bb95b5e81356b0b624
Внутрішній номер закупівлі:
481049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-27-001784-b
Замовник:
Відділ освіти Куп’янської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146156
-
Адреса:
63701, Україна, Харківська область, М.КУП"ЯНСЬК, ВУЛ. 1 ТРАВНЯ БУД. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Буряківська +380958099156 pr.kupyansk@osvitakh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
В зв`язку з тим, що замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
978 094.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
115 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Інформація про скасування
Номер:
a71e596d88ae45c1b5ec358d366887cd
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
в зв’язку з технічними помилками при занесенні даних у систему Zakupki.prom.ua, які не можливо виправити
Дата опублікування:
16.01.2017 15:39
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженною відповідальністю «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»
Оскарження: 27.12.2016 16:13 - 24.01.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39590621
-
Контактна особа:
Варзаков Роман Володимирович +38 057 783 85 88
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Жовтневої Революції, 57/59
Оскарження: 27.12.2016 16:13 - 24.01.2017 00:00
Ціна пропозиції
978 094.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2017 21:48
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
88504a063eac41d0a9b5f5ac1de3e8cc
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-27-001784-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженною відповідальністю «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39590621
-
Контактна особа:
Варзаков Роман Володимирович +38 057 783 85 88
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Жовтневої Революції, 57/59
Сума договору:
978 094.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації