• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень будівлі Комунального закладу "Харківська спеціальна школа №5 " Харківської обласної ради за адресою: 61174, вул. Архітекторів,36-А, м. Харків (ДК 021:2015 45450000-6– Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

503 550.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 517.75 UAH
Номер: 5166893850ab4ca69211c505e9bd9e9f
Внутрішній номер закупівлі: 4809289
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-04-13-001851-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №5" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Боса Віра Іванівна +380573383846 gluh@internatkh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 503 550.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 517.75 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 15 000.00 UAH
Період уточнення: 13.04.2020 15:12 - 19.04.2020 15:30
Період прийому пропозицій: 13.04.2020 15:12 - 29.04.2020 15:30
Аукціон: 30.04.2020 15:19 - 30.04.2020 15:40
Період кваліфікації: 30.04.2020 15:40 - 07.05.2020 11:16
Період завантаження договору: 07.05.2020 11:16 - 27.05.2020 11:16
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень будівлі Комунального закладу "Харківська спеціальна школа №5 " Харківської обласної ради за адресою: 61174, вул. Архітекторів,36-А, м. Харків
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2020
Місце постачання 61174, Україна, Харківська область, Харків, вул. Архітекторів, 36-А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ОРЕМБУДСЕРВІС" ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ"

Оскарження: 07.05.2020 11:16 - 18.05.2020 00:00
Початкова пропозиція 503 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
501 032.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.05.2020 11:16
Документи 35
Скарги 0
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИИСК"
Початкова пропозиція 501 501.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
501 501.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: d152a1ba8bd841bf873d271907c21657
Ідентифікатор договору: UA-2020-04-13-001851-a-a1
Постачальник: ПІДПРИЄМСТВО ОБ'ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН "ОРЕМБУДСЕРВІС" ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ УКРАЇНИ"
Номер договору: 1/05
Сума договору: 501 032.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 417 526.67 UAH без ПДВ
Дата підписання: 19.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договор Орембудсервіс.pdf
pdf
додаток Договірна ціна.pdf
pdf
протокол № 17 (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s