-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-12-30-000142-c
Торги не відбулися
590 172.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 950.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 950.86 UAH
Номер:
ab81d7bcdbf04118964c75c2e84d1670
Внутрішній номер закупівлі:
479809
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-30-000142-c
Замовник:
Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського
×
-
Код ЄДРПОУ:
02904160
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Бар, майдан Грушевського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазур Сергій Сергійович +380434121270 bar_bpu01@ukr.net http://bar-bgpk.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
590 172.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 950.86 UAH
Період уточнення:
30.12.2016 10:27 - 06.01.2017 10:32
Період прийому пропозицій:
30.12.2016 10:27 - 16.01.2017 10:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ для навчально-адміністративного приміщення
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
66563 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, майдан Михайла Грушевського, будинок 1
На карті