-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
бензин, оливи
Тендер Prozorro UA-2016-12-08-000995-b
Завершена
2 950 201.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0% або 1 400.00 UAH
Номер:
ae8b94998667485abc33e6214d980648
Внутрішній номер закупівлі:
479794
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-08-000995-b
Замовник:
КП "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344326
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Митна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мар'яна Канська +380312440473 dogovor@voda.uz.ua http://voda.uz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 950 201.04 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2016 12:48 - 13.12.2016 14:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2016 12:48 - 23.12.2016 14:00
Аукціон:
26.12.2016 12:33 - 26.12.2016 13:06
Період кваліфікації:
26.12.2016 13:06 - 29.12.2016 14:48
Період завантаження договору:
26.12.2016 13:06 - 15.01.2017 13:06
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 810 201.04 бензин моторний
- Лот №2 ₴140 000.00 оливи