-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Послуги з обслуговування кладовищ с. Сороки-Львівські, с. Ямпіль та с. Кам’янопіль)
Тендер Prozorro UA-2020-04-07-000769-b
Завершена
361 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
713c470e1e6c486681715e027ef11151
Внутрішній номер закупівлі:
4771093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-07-000769-b
Замовник:
МУРОВАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАС
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369707
-
Адреса:
81120, Україна, Львівська область, с. Сороки-Львівські, Пустомитівський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грицунь Ігор +380322254418 SOROKYLVIVSKARADA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток, оскільки Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників(UA-2020-03-20-001052-a та UA-2020-02-29-000004-b), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
361 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування кладовищ с. Сороки-Львівські, с. Ямпіль та с. Кам’янопіль
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" МУРОВАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Оскарження: 07.04.2020 10:54 - 18.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43509037
-
Контактна особа:
КОСТИШИН АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ +380679396133
-
Адреса:
81122, Україна, Львівська область, Ямпіль, Шевченка, 80
Оскарження: 07.04.2020 10:54 - 18.04.2020 00:00
Ціна пропозиції
361 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.04.2020 10:55
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
c4f34c2dfa5544ac92e6aa2d48a55e30
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-07-000769-b-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОБУТ" МУРОВАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПУСТОМИТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43509037
-
Контактна особа:
КОСТИШИН АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ +380679396133
-
Адреса:
81122, Україна, Львівська область, Ямпіль, Шевченка, 80
Номер договору:
174/04
Сума договору:
294 966.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
27.04.2020 00:00
Статус:
Підписаний