-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2020-04-06-000979-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
6a2b8a34b0f64d02949e352136832cd4
Внутрішній номер закупівлі:
4765644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-06-000979-a
Замовник:
Донецький національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010698
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Привокзальна, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумова Олеся Анатоліївна 380505381933 tender@dsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2020 13:50 - 12.04.2020 09:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2020 13:50 - 22.04.2020 09:00
Аукціон:
23.04.2020 11:27 - 23.04.2020 12:06
Період кваліфікації:
23.04.2020 12:06 - 30.04.2020 12:31
Період завантаження договору:
30.04.2020 12:31 - 20.05.2020 12:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ендопротез кульшового суглоба тотальний безцементного типу фіксації
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІКАР ІНВЕСТ"
Оскарження: 29.04.2020 11:48 - 10.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32980240
-
Контактна особа:
Аліна Мельник +380445376982 tender.likarinvest@gmail.com
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ РИБАЛЬСЬКА, будинок 13
Оскарження: 29.04.2020 11:48 - 10.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
731 471.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
548 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.04.2020 11:48
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "МОТУС ГРУП"
Оскарження: 29.04.2020 12:45 - 10.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38600317
-
Контактна особа:
Тетяна Мицик +380958103204 tender@motus-group.com.ua
-
Адреса:
49055, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ТИТОВА, будинок 6, офіс 3
Оскарження: 29.04.2020 12:45 - 10.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
549 666.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.04.2020 12:45
Документи
9
Скарги
0
ТОВ Медімплант
Оскарження: 29.04.2020 13:52 - 10.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40302119
-
Контактна особа:
Демидова Олена Андріївна +380674010311 info@medimplant.com.ua
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, бульвар Лесі Українки будинок 15, офіс 5
Оскарження: 29.04.2020 13:52 - 10.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
989 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
584 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.04.2020 13:52
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "ТЕХМЕДКОНТРАКТ"
Оскарження: 30.04.2020 12:31 - 11.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35255885
-
Контактна особа:
Ірина ТМК +380443551718,+380948551718 irina_tmk@ukr.net
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Зоологічна 4а, оф. 139
Оскарження: 30.04.2020 12:31 - 11.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
894 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
894 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2020 12:31
Документи
15
Скарги
0
ФОП Місюра Наталія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2298201042
-
Контактна особа:
Місюра Наталія Василівна +380978502794 misuramed@gmail.com
-
Адреса:
02140, Україна, м. Київ, Київ, вул. Єлизавети Чавдар, буд. 22, кв. 45
Початкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
dcf462b701b7474fbd1b5fadaf8bcf70
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-06-000979-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТЕХМЕДКОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35255885
-
Контактна особа:
Ірина ТМК +380443551718,+380948551718 irina_tmk@ukr.net
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Зоологічна 4а, оф. 139
Номер договору:
Договір №84
Сума договору:
894 520.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
836 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
13.05.2020 13:00
Статус:
Виконаний