-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
06.20.1(09123000-7) – Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2016-12-28-001108-b
Кількість товару - 60000 м3 Місце поставки товару - с. Бісковичі, вул. Ярослава Мудрого, 3 Самбірський район Львівська область Строк поставки товару - до 31.12.2017 р. Якість товару – повинна відповідати діючим стандартам, ГОСТам та/або ТУ.
Завершена
588 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9d92d8b29383428b9eb0b707c9da3fc7
Внутрішній номер закупівлі:
474865
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-28-001108-b
Замовник:
Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04370030
-
Адреса:
81457, Україна, Львівська область, Бісковичі, Ярослава Мудрого, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрущенко Володимир Павлович 380323642388 biscovuchirada@gmail.com http://biskovycka.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Пункт 4 частини 2 статті 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII надає повноваження Замовнику застосувати переговорну процедуру, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Документальним підтвердженням необхідності застосування переговорної процедури є:
• по-перше, причиною відміни торгів має бути саме подання до участі в них менше двох тендерних пропозицій. В якості підтвердження даного факту зазначаємо, що на авторизованому електронному майданчику «E.Tender» Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області двічі передбачено статус процедури закупівлі природного на 2017 рік «Закупівля не відбулась» 15.11.16 та 05.12.16;
• по-друге, обидві відміни торгів мали здійснюватись саме за Законом України «Про публічні закупівлі» згідно Інфолиста Мінекономрозвитку від 15.07.2016 № 3302-06/21890-07. Обидві процедури були проведені за Законом України «Про публічні закупівлі», підтвердженням даного факту є ідентифікатор першої закупівлі: UA-2016-10-28-000532-b, та є ідентифікатор другої закупівлі: UA-2016-11-15-000803-b;
• вимоги до предмету закупівлі та до Учасника не мають відрізнятись від тих, що були визначенні в тендерній документації при проведенні відмінених торгів. Саме тому необхідно прописати в даному протоколі усі аналогічні вимоги до предмету закупівлі, що, у свою чергу, були передбачені в тендерній документації при проведенні відмінених торгів.
Очікувана вартість:
588 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
06.20.1(09123000-7) – Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Природний газ)
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
60000 метри кубічні
Період постачання
10.01.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівгаз збут»
Оскарження: 28.12.2016 16:22 - 08.01.2017 00:00
×
-
Ідентифікатор:
XM-EORI 39594527
-
Контактна особа:
Гринда Леся Степанівна 380322423104 contact@lv.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вул. Золота, 42
Оскарження: 28.12.2016 16:22 - 08.01.2017 00:00
Ціна пропозиції
588 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2016 16:38
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b24d3975322349c2b84c5156dccc9320
Ідентифікатор договору:
UA-2016-12-28-001108-b-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Львівгаз збут»
×
-
Ідентифікатор:
XM-EORI 39594527
-
Контактна особа:
Гринда Леся Степанівна 380322423104 contact@lv.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вул. Золота, 42
Номер договору:
114104АА0UEB017
Сума договору:
588 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
10.01.2017 17:00
Статус:
Підписаний