-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі
Тендер Prozorro UA-2020-04-02-000161-a
Торги відмінено
490 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 450.00 UAH
Номер:
dedf610e090049629e45dbe5e9766cfb
Внутрішній номер закупівлі:
4747594
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-02-000161-a
Замовник:
Вище професійне училище №33
×
-
Код ЄДРПОУ:
03069682
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Дорога Кільцева, 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наконечний Петро Семенович 380442765772 vpu33@ukr.net http://vpu33.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 450.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2020 09:45 - 13.04.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2020 10:00 - 30.04.2020 10:00
Аукціон:
04.05.2020 13:38 - 04.05.2020 14:11
Період кваліфікації:
з 04.05.2020 14:11
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи здійснюються в безготівковій формі шляхом перерахування Замовником протягом 10 календарних днів на банківський поточний рахунок Підрядника коштів у національній валюті України, на підставі підписаних Сторонами актів прийому виконаних будівельних робіт за формою КБ-2в, довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати за формою КБ-3, або інших відповідних документів, передбачених чинним законодавством. У разі затримки бюджетного фінансування Замовник сплачує вартість виконаних робіт протягом 10 банківських днів з моменту поновлення бюджетного фінансування робіт та отримання ним коштів на свій розрахунковий рахунок
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт покрівлі актової зали Вищого професійного училища № 33 м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Дорога Кільцева, 4-А
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.07.2020
Інформація про скасування
Номер:
aeb2a4f3e5444de6b3316f9785b6348b
Опис причини скасування:
У зв’язку з набранням чинності з 20 квітня 2020 року Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX (далі – нова редакція Закону) укладення договору вартістю 50,0 тисяч гривень та вище без застосування процедур закупівель/спрощених закупівель порушує його норми.
Відповідно до частини другої статті 3 нової редакції Закону замовники здійснюють спрощені закупівлі шляхом використання електронної системи закупівель у порядку, передбаченому новою редакцією Закону.
Відповідно до частини третьої статті 3 нової редакції Закону замовники здійснюють спрощені закупівлі шляхом використання електронної системи закупівель. У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 нової редакції Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель
Відповідно до частини першої статті 10 нової редакції Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та новою редакцією Закону, інформацію про закупівлю, зокрема: оголошення про проведення спрощеної закупівлі (у випадку проведення спрощеної закупівлі), або звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель (у випадку укладення договору про закупівлю вартістю до 50 тисяч гривень відповідно до частини третьої статті 3 нової редакції Закону).
Відповідно до частин п’ятої та шостої розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» нової редакції Закону процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію нової редакції Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію нової редакції Закону.
Договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію нової редакції Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію нової редакції Закону.
У розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» у редакції від 25 грудня 2015 року № 922-VIII, що діяв до введення в дію нової редакції Закону, допорогова закупівля не є процедурою закупівлі.
До 19.04.2020 року допорогова закупівля здійснювалась відповідно до положень наказу ДП «Прозорро» від 19.03.2019 № 10 «Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах другому та третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Наказ № 10) та з урахуванням норм Закону України «Про публічні закупівлі» у редакції від 25 грудня 2015 року № 922-VIII.
Наказом ДП «Прозорро» від 17.04.2020 № 18 «Про внесення змін до Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншої за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», затвердженої наказом ДП «Прозорро» від 19.03.2019 року № 10 (зі змінами)», що набрав чинності 19.04.2020 року, були внесені відповідні зміни до Наказу № 10 з метою впорядкування використання електронної системи закупівель замовниками торгів у зв’язку із введенням в дію нової редакції Закону.
Разом з тим, Прикінцевими положеннями нової редакції Закону не визначений порядок та умови завершення допорогових закупівель та укладення відповідних договорів за результатами їх проведення, розпочатих до введення в дію нової редакції Закону.
Враховуючи викладене, подальше проведення допорогової закупівлі та укладення відповідного договору за результатами її проведення без застосування спрощеної закупівлі, або без оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель не відповідає вимогам нової редакції Закону.
Дата опублікування:
06.05.2020 03:33
Дата виконання:
06.05.2020 03:33
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРЕСТИЖ-БК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41025723
-
Контактна особа:
ТОВ ПРЕСТИЖ- БК 380442299144, 380442299144 landr22@ukr.net
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, Мельникова, 12
Початкова пропозиція
397 591.69 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
395 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
6
Скарги
0
ТОВ "Гіріх"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37474871
-
Контактна особа:
Ляхов Максим Андрійович 380637642305, 380637642305 girih1@ukr.net
-
Адреса:
08154, Україна, Київська область, Боярка, 40 років Жовтня,36, корп. 4, кімната 408
Початкова пропозиція
481 892.53 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
396 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
48
Скарги
0
ТОВ "ТЕП-КЕПІТАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42586016
-
Контактна особа:
ТЕПЛЮК ПАВЛО 380954235812, 380954235812 tkepital@gmail.com
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Ялтинська, буд. 5-Б
Початкова пропозиція
437 478.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 478.38 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
31
Скарги
0
ТОВ БК КИЇВ-М-БУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
40313047
-
Контактна особа:
Недашківський Сергій Михайлович +380672207627 tovbkkmb@gmail.com
-
Адреса:
02223, Україна, м. Київ, Київ, Піщана, буд. 37
Початкова пропозиція
480 870.89 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
480 870.89 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
26
Скарги
0