-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул.Центральна біля будинку №37
Тендер Prozorro UA-2020-04-01-001882-b
Завершена
11 865 738.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 59 328.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 59 328.69 UAH
Номер:
047f376ab30641bcaae98b6cec84837b
Внутрішній номер закупівлі:
4743093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-01-001882-b
Замовник:
Новогродівська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052985
-
Адреса:
85483, Україна, Донецька область, Новогродівка, вул.О.Кошового,46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Петрівна Булі +380509960692,+380505956606 novradaua@ukr.net http://novogrodovka-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
11 865 738.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
59 328.69 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
59 328.69 UAH
Період уточнення:
01.04.2020 13:56 - 06.04.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2020 13:56 - 16.04.2020 15:00
Аукціон:
17.04.2020 13:46 - 17.04.2020 14:07
Період кваліфікації:
17.04.2020 14:07 - 24.04.2020 09:47
Період завантаження договору:
24.04.2020 09:47 - 14.05.2020 09:47
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 Будівництво Центру безпеки громадян на території м. Новогродівка за адресою вул.Центральна біля будинку №37
Кількість
1 лот
Період постачання
11.05.2020 - 20.12.2020
Місце постачання
85483, Україна, Донецька область, місто Новогродівка, вул. Центральна біля буд. 37
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАСК"
Оскарження: 24.04.2020 09:47 - 05.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39709485
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАСК" +380997806446 ooo.krask@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Донецька область, Краматорськ, 49050, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Генерала Пушкіна, б.1
Оскарження: 24.04.2020 09:47 - 05.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
11 595 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 595 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.04.2020 09:47
Документи
55
Скарги
0
ТОВ "Трансазовбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39544332
-
Контактна особа:
Олег Оніщенко +380676232360,+380504704709 transazovbud@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, м. Волноваха, ПРОВУЛОК ПУТЕЙСЬКИЙ, будинок 14, квартира 8
Початкова пропозиція
11 850 504.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 850 504.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
9a6901e36fd543ffa6bd4be577a66fb2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-04-01-001882-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАСК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39709485
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАСК" +380997806446 ooo.krask@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Донецька область, Краматорськ, 49050, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Генерала Пушкіна, б.1
Номер договору:
40
Сума договору:
11 595 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 662 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.05.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
05.05.2020 13:10
Статус:
Виконаний