-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-11-30-000767-c
Завершена
2 442 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.4% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 10 000.00 UAH
Номер:
9f826bc162354ebdb37642aa47871111
Внутрішній номер закупівлі:
474203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-30-000767-c
Замовник:
ТАЛЬНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005450
-
Адреса:
20400, Україна, Черкаська область, Тальне, НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 65 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Власенко Катерина Миколаївна 380473131049 talnecrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 442 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.11.2016 14:25 - 09.12.2016 17:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2016 14:25 - 19.12.2016 17:00
Аукціон:
20.12.2016 14:15 - 20.12.2016 14:48
Період кваліфікації:
20.12.2016 14:48 - 27.12.2016 12:23
Період завантаження договору:
20.12.2016 14:48 - 09.01.2017 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 442 600.00 природний газ