-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«ДК 021:2015: 39530000-6 - Килимові покриття, килимки та килими (Килимок (дитячий), Килимок-конструктор з пазлів)»
Тендер Prozorro UA-2020-03-31-002494-a
Завершена
1 548 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 740.00 UAH
Номер:
84c76c1442cd4ae5ba4ade73787e4009
Внутрішній номер закупівлі:
4738682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-31-002494-a
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коваленко Іванна Іванівна 380442749707 tender_106@ukr.net http://www.svyatoshinruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39530000-6 Килимові покриття, килимки та килимиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 548 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 740.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2020 17:54 - 20.04.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2020 17:54 - 30.04.2020 11:00
Аукціон:
05.05.2020 12:42 - 05.05.2020 13:09
Період кваліфікації:
05.05.2020 13:09 - 12.05.2020 16:55
Період завантаження договору:
12.05.2020 16:55 - 01.06.2020 16:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015: 39530000-6 - Килимові покриття, килимки та килими (Килимок (дитячий), Килимок-конструктор з пазлів)»
Кількість
1 лот
Період постачання
до 17.08.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕХОКОР"
Оскарження: 12.05.2020 13:50 - 23.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38634828
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕХОКОР" +380675782494 ehocor_d@i.ua http://ehocor.com.ua
-
Адреса:
Україна, вул. Рилєєва, буд. 60, м. Харків, 61093
Оскарження: 12.05.2020 13:50 - 23.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 204 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 204 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.05.2020 13:50
Документи
12
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Барсученко Сергій Миколайович
Оскарження: 12.05.2020 16:55 - 23.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3046315490
-
Контактна особа:
Барсученко Сергій 380674620162, 380674620162, barsuchenko.sm@gmail.com
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростень, ВУЛИЦЯ КАРЛА ЛІБКНЕХТА , будинок 2, квартира 112
Оскарження: 12.05.2020 16:55 - 23.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 544 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 544 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.05.2020 16:55
Документи
16
Скарги
0
ФОП Cкуловатов Олександр
×
-
Код ЄДРПОУ:
3221912091
-
Контактна особа:
Скуловатов Олександр Вікторович +380631139447 skulovatov@ukr.net
-
Адреса:
14034, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Деснянський район, вул Ломоносова 61
Початкова пропозиція
1 547 199.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 547 199.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
f139bd46a3574f0e911572016132fd9d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-31-002494-a-c1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Барсученко Сергій Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3046315490
-
Контактна особа:
Барсученко Сергій 380674620162, 380674620162, barsuchenko.sm@gmail.com
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростень, ВУЛИЦЯ КАРЛА ЛІБКНЕХТА , будинок 2, квартира 112
Номер договору:
722/2020
Сума договору:
1 544 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 28.07.2020 00:00
Дата підписання:
28.05.2020 00:00
Статус:
Виконаний