-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Запасні частини до автогальмівного обладнання
Тендер Prozorro UA-2020-03-31-001983-a
Запасні частини до автогальмівного обладнання
Завершена
3 089 769.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 448.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 448.85 UAH
Номер:
189409e10b794dde810c9ff0990bf40f
Внутрішній номер закупівлі:
4737349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-31-001983-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИРОБНИЦТВА" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081347
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, Повітрофлотський проспект, будинок 11/15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Жешко Світлана Степанівна +380444650882 2019TENDER@GMAIL.COM http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 089 769.88 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 448.85 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
92 600.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2020 15:59 - 05.05.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2020 15:59 - 15.05.2020 10:00
Аукціон:
18.05.2020 13:16 - 18.05.2020 13:43
Період кваліфікації:
18.05.2020 13:43 - 17.07.2020 15:20
Період завантаження договору:
17.07.2020 15:20 - 06.08.2020 15:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рукав з`єднувальний 1 1/4"
Кількість
1142 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран відокремлювальний 1/2" 383сб
Кількість
77 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран відокремлювальний 3/4" 379сб
Кількість
128 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран відокремлювальний 372
Кількість
329 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран кінцевий 1 1/4"
Кількість
634 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Авторегулятор РТРП 675М б/пр
Кількість
21 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Авторежим
Кількість
106 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "МТК ПОЛІМЕР"
Оскарження: 17.07.2020 15:20 - 28.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23585471
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "МТК ПОЛІМЕР" +380935640070 mtkpolimer@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 52005, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, селище міського типу Слобожанське, ВУЛИЦЯ Василя Сухомлинського, 48А
Оскарження: 17.07.2020 15:20 - 28.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 089 109.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 089 109.64 UAH з ПДВ
Документи
138
Скарги
2
ТОВ МАНТІКОР
Оскарження: 01.06.2020 16:38 - 12.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38149217
-
Контактна особа:
Берднікович Марина Михайлівна +380682012700 mntkr@ukr.net
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, місто Київ, провулок Лабораторний, буд. 1
Оскарження: 01.06.2020 16:38 - 12.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 089 747.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 089 747.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Скасовано
17.07.2020 15:17
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ВК "ЕКОТЕХІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123205
-
Контактна особа:
Гетманець Анатолій Володимирович +380968740151 vk.ecotech@gmail.com
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ, Киїів, вул. Пріорська, 21
Початкова пропозиція
3 089 769.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 089 769.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
c877e82524de40d181008708ada24a48
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-31-001983-a-c2
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "МТК ПОЛІМЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23585471
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "МТК ПОЛІМЕР" +380935640070 mtkpolimer@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 52005, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, селище міського типу Слобожанське, ВУЛИЦЯ Василя Сухомлинського, 48А
Номер договору:
ЦЗВ-03-06420-01
Сума договору:
2 878 395.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 398 663.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
21.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний