-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Фронтальний ковшовий навантажувач (телескопічний навантажувач з приладдям)
Тендер Prozorro UA-2020-03-31-001611-a
Замовник, має право оглянути одиницю техніки, яка пропонується постачальником для продажу, з метою перевірки всіх технічних характеристик
Завершена
1 358 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0b4d5b36c9b249399577eab88823ff82
Внутрішній номер закупівлі:
4736326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-31-001611-a
Замовник:
КП " Вапнярський ККП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13302872
-
Адреса:
24240, Україна, Вінницька область, Вапнярка, вул.Привокзальна,28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазур Євдокія Василівна +380968463312 vapnyarskuukkp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43250000-0 Фронтальні ковшові навантажувачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.4 ст.35 якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, замовник має право на свій розсуд обрати постачальника необхідної йому техніки, за допомогою переговорної процедури.
Очікувана вартість:
1 358 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фронтальні ковшові навантажувач (Телескопічний навантажувач JCB Loadall 535-125 з приладдям або еквівалент)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.05.2020
Фронтальні ковшові навантажувач (Телескопічний навантажувач JCB Loadall 535-125 з приладдям або еквівалент)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.05.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТОМЧУК АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ"
Оскарження: 31.03.2020 15:01 - 11.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3M1324133
-
Контактна особа:
Томчук Андрій Михайлович (0412) 42-88-88 inessa@pack-trade.com
-
Адреса:
12424, Україна, Житомирська область, с.Висока Піч, Житомирський район, вул. Чуднівська, буд. 2
Оскарження: 31.03.2020 15:01 - 11.04.2020 00:00
Ціна пропозиції
1 358 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2020 15:04
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
1e9304ba9f1f424c9609f4ee31397206
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-31-001611-a-b1
Постачальник:
ФОП "ТОМЧУК АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3M1324133
-
Контактна особа:
Томчук Андрій Михайлович (0412) 42-88-88 inessa@pack-trade.com
-
Адреса:
12424, Україна, Житомирська область, с.Висока Піч, Житомирський район, вул. Чуднівська, буд. 2
Номер договору:
2289/Н
Сума договору:
1 358 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 131 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
15.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний