• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газ природний, скраплений або в газоподібному стані

Торги не відбулися

1 089 642.74 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 896.42 UAH
Номер: 196e8927951c4ab2b0a0386022870b4e
Внутрішній номер закупівлі: 473461
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-26-000967-b   
Замовник: Державний навчальний заклад "Вище професійне училище № 2 м. Херсона"
Контактна особа: Нестерчук Інна Володимирівна +380552410271 002vpu@i.ua http://www.vpu-2.web.optima.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 089 642.74 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 896.42 UAH
Період уточнення: 26.12.2016 14:56 - 01.01.2017 15:01
Період прийому пропозицій: 26.12.2016 14:56 - 11.01.2017 15:01

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 125812 метри кубічні
Період постачання 01.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 73034, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Миколаївське шосе, 52 На карті