-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
Тендер Prozorro UA-2020-03-26-004249-b
Торги не відбулися
780 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 800.00 UAH
Номер:
932a749c6d2c4faea833bc28b0afe00a
Внутрішній номер закупівлі:
4716431
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-26-004249-b
Замовник:
КП Кам'янської міської ради "Кам'янське автотранспортне підприємство 042802"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341701
-
Адреса:
51905, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Дальня, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Буденкова Наталія Вікторівна +380569568935 katp042802@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
780 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 800.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
26.03.2020 16:25 - 01.04.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2020 16:25 - 11.04.2020 16:00
Аукціон:
13.04.2020 12:59 - 13.04.2020 13:26
Період кваліфікації:
13.04.2020 13:26 - 16.04.2020 14:49
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за фактично надані послуги проводяться Замовником у безготівковому порядку протягом 90 (дев’яноста) календарних днів після надання послуг (щомісячно) шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі актів виконаних робіт (наданих послуг), підписаних уповноваженими представниками сторін. Джерело фінансування - власні кошти підприємства.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОХОРОННО-ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ШЕРИФ"
Оскарження: 16.04.2020 10:14 - 27.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40405478
-
Контактна особа:
Марина Стрижова +380445008415 sheriff-zakupki@ukr.net
-
Адреса:
02090, Україна, м. Київ, м.Київ,, ВУЛИЦЯ СОСНИЦЬКА, будинок 1/44
Оскарження: 16.04.2020 10:14 - 27.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
736 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
728 457.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.04.2020 10:14
Документи
39
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "-КЕНТАВР-"
Оскарження: 16.04.2020 10:37 - 27.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35933446
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "-КЕНТАВР-" +380982193514 kentavr_2016@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49098, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ АРТІЛЬНА, будинок 9
Оскарження: 16.04.2020 10:37 - 27.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
776 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
734 999.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.04.2020 10:37
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА ГВАРДІЯ"
Оскарження: 16.04.2020 14:49 - 27.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41646241
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА ГВАРДІЯ" +380963837386 gvardia2017zx@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 51911, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКА, будинок 41, офіс 16
Оскарження: 16.04.2020 14:49 - 27.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
780 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
780 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.04.2020 14:49
Документи
20
Скарги
0