-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Підшипники – 3 лоти
Тендер Prozorro UA-2020-03-25-004161-b
Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Завершена
2 960 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 4 200.00 UAH
Номер:
c31c59e0bed14da4bc616efd4386763f
Внутрішній номер закупівлі:
4709942
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-25-004161-b
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 960 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2020 22:30 - 01.04.2020 22:34
Період прийому пропозицій:
25.03.2020 22:30 - 11.04.2020 22:34
Аукціон:
13.04.2020 11:21 - 13.04.2020 15:59
Період кваліфікації:
з 13.04.2020 15:59
Період завантаження договору:
29.04.2020 20:59 - 19.05.2020 20:59
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 160 000.00 ЛОТ 1
- Лот №2 ₴960 000.00 ЛОТ 2
- Лот №3 ₴840 000.00 ЛОТ 3