• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Природній газ

Природній газ

Завершена

3 848 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 240.00 UAH
Номер: 17be161d707844b3a6394c369354ca13
Внутрішній номер закупівлі: 470964
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-01-000509-c   
Замовник: Комунальна 5-та міська клінічна лікарня
Контактна особа: Матвієв Богдан Михайлович 380322385890 5kmkl_uoz_lviv@ukr.net http://k5mkl.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 848 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.12.2016 12:32 - 10.12.2016 11:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2016 12:32 - 20.12.2016 11:00
Аукціон: 21.12.2016 13:36 - 21.12.2016 14:03
Період кваліфікації: 21.12.2016 14:03 - 29.12.2016 15:24
Період завантаження договору: 27.12.2016 15:08 - 16.01.2017 15:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 848 000.00 Природній газ