-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин марки А-92 Євро (талони).
Тендер Prozorro UA-2020-03-25-002888-b
Завершена
91 837.50
UAH з ПДВ
Номер:
e87d76c4a02e4052ad870728f09ca61a
Внутрішній номер закупівлі:
4707465
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-25-002888-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37910005
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, м. Українка, вул. Київська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Форманчук +380500347079 obuhiv_rcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
В поточному році двічі були оголошені відкриті торги на закупівлю ДК 021:2015 (CPV 2008) - 09130000-9 – Нафта і дистиляти (Бензин марки А-92 Євро) (талони) ідентифікатори закупівель UA-P-2020-03-06-001020-a та UA-P-2020-02-05-003953-b. Торги було двічі відмінено відповідно до абз. 4 ч. 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій. У разі наявності вищезазначеної підстави, згідно п.4 ч.2 ст. 35 Закону, замовник має право як виняток застосувати переговорну процедуру закупівлі. При застосуванні даної підстави предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, які були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
91 837.50 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 Євро (талони).
Кількість
3750 літр
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВА ОІЛ"
Оскарження: 25.03.2020 15:34 - 05.04.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41110897
-
Контактна особа:
Гричелюк Ірина Володимирівна +380951400369
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, місто Обухів, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 127
Оскарження: 25.03.2020 15:34 - 05.04.2020 01:00
Ціна пропозиції
91 837.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.03.2020 15:38
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
aac3bb9cd012411f8ff1dd799a01199e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-25-002888-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОВА ОІЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41110897
-
Контактна особа:
Гричелюк Ірина Володимирівна +380951400369
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, місто Обухів, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 127
Номер договору:
06/04/20
Сума договору:
91 837.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
76 531.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.04.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
06.04.2020 11:00
Статус:
Виконаний