-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти молочні, інші: кефір жирністю не менше 3,2%
Тендер Prozorro UA-2016-12-23-000207-b
Продукти молочні, інші: кефір жирністю не менше 3,2%
Торги не відбулися
123 297.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 232.97 UAH
мін. крок: 1% або 1 232.97 UAH
Номер:
976246b64ccc4806b0be13e24c65d341
Внутрішній номер закупівлі:
469764
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-23-000207-b
Замовник:
Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Лісовий берег" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02650452
-
Адреса:
Украина, Житомирская область, Житомир-4, а/с -27, 10004
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Бойко 0412516723 zt.lesnoybereg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
123 297.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.12.2016 09:55 - 28.12.2016 17:00
Період прийому пропозицій:
23.12.2016 09:55 - 07.01.2017 17:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 297.00 Продукти молочні, інші: кефір жирністю не менше 3,2%