• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

офісне приладдя

Завершена

133 620.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 163.80 UAH
Номер: c89a874987f84cb8a249bd03ac093756
Внутрішній номер закупівлі: 4685075
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-20-005361-b   
Замовник: департамент управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради
Контактна особа: Дмитренко Руслан Миколайович +380472360183 ruslandrm123@ukr.net http://chmr.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 133 620.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.03.2020 21:17 - 26.03.2020 20:22
Період прийому пропозицій: 20.03.2020 21:17 - 05.04.2020 21:22
Аукціон: 06.04.2020 13:52 - 06.04.2020 14:39
Період кваліфікації: 06.04.2020 14:39 - 07.04.2020 17:00
Період завантаження договору: 06.04.2020 14:39 - 26.04.2020 14:39

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴117 240.00 папір, стрічка паперова в ролику
  • Лот №2 ₴16 380.00 канцелярське приладдя