-
Переговорна процедура
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-03-19-002400-a
Електрична енергія
Завершена
2 162 020.00
UAH з ПДВ
Номер:
75dbb6fede3e4ce2a9ae22d34b1d4bae
Внутрішній номер закупівлі:
4676167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-19-002400-a
Замовник:
Острицька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Черновицкая область, Острица, 60520 с. Остриця вул. Зелена буд 1 Герцаївського району
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Мельник +380374036324 ostrytsa@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, UA-2020-02-11-001352-c, UA-2020-02-27-002620-a
Очікувана вартість:
2 162 020.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 162 020.00 Електрична енергія